Український Бренд ZiBi заснований у 2011 році.

ZiBi – це бренд ергономічних дитячих канцтоварів для здорового, успішного та комфортного розвитку та навчання дітей від 1 року.

Наш слоган: Зi мною цікаво!

На сьогодні ZiBi – відомий в Україні Бренд. Ми постійно отримуємо відгуки від наших викладачів, вчителів та батьків про те, як вони люблять наші товари для творчості, що вони цінують якість, різноманітність та ергономічність, які ми вкладаємо в кожен свій виріб. Ми цінуємо довіру українців і тримаємо ту планку, яку самі й встановлюємо.

На сьогодні вже в кількох країнах Європи споживачі мають можливість придбати товари українського Бренду ZiBi, ми розширюємо територію представленості наших товарів для творчості.

 

Кожна людина у світі починає свої перші творчі кроки з кольоровими олівцями, фломастерами, пластиліном, малюки з допомогою батьків та вихователів навчаються тримати пензлі та обережно виводять перші кольорові лінії, малюють сонечка, дерева, будинки, а з часом роботи стають все складнішими та дорослішими, юні митці починають вивчати, як створювати тіні та передавати об’єми, а потім вони спостерігають за природою, перемальовують те, що навкруги чіпляє їх погляд, і далі вже відтворюють фантазії та мрії.

 

Серії ZiBi:

  • BABY Line - товари для розвитку дитини з наймолодшого віку, 2-3 роки. Розвивашки
  • KIDS Line - широкий вибір товарів, призначених для розвитку, навчання та творчості, для дітей віком від 4 до 10 років. Школа-садочок
  • ART Line - товари для хобі та творчості. Слоган – створено для митців! Митці
  • SMART Line - товари за економ-цінами. Створені для участі в тендерах та для заощадливих родин. Економ-варіант

Купуйте дітям різноманітні товари для творчості, даруйте їм натхнення, спонукайте на створення краси. А ми попіклуємось про те, щоб Ви завжди отримували якісні, яскраві, різнобарвні, на будь-який смак товари для творчості Бренду ZiBi.

Слідкуйте за нашими майстер-класами на YouTube каналі Канцтовари ZiBi. Наші майстри показують доступно й наочно, як створювати поробки та малюнки з різних матеріалів: пластилін, кольорові олівці, маркери, фарби, кольоровий папір та картон. Повторюйте за нашими майстрами, створюйте свої роботи, діліться з нами та нашими підписниками в соціальних мережах.

Нам дуже приємно створювати для вас все нові й нові колекції та лінійки товарів. Кожного року, кожного сезону, наш асортимент оновлюється. Ми слідкуємо за трендами та задаємо нові тренди самостійно. Діліться з нами цікавими ідеями, побажаннями, зауваженнями та відгуками. Ми вивчаємо ринок, попит і пропонуємо те, що ви шукаєте на полицях магазинів.

Дякуємо українцям за любов до товарів для творчості нашого Бренду. ZiBi – Зі мною цікаво!